8GB Xotira Raqamli O'qish Qalam
Elektron o'qiydigan yozuv - tilni o'rganish uchun yangi innovatsiya. Optik o'quvchi bilan jihozlangan , Nutq qalamchalari o'quvchilarga bir so'zning aniq talaffuzini eshitish imkonini beradi.
Kalitni darsliklardagi so'zlarga ishora qilib, foydalanuvchilar bir vaqtning o'zida so'zlarni, jumlalarni, paragraflarni, sahifalarni yoki butun boblarni tinglashi mumkin. Bundan tashqari, Nutq Qalam ham ovozni yozib, til tinglovchilariga nutq va talaffuzni tekshirish imkonini beradi.


8GB Yadro Raqamli O'qish Qalamining parametrlari
| Materiallar | Tormoz va ekologik xavfsiz Plastik |
| Jek | Eshitish vositasi va USB jeti |
| xotira | 128MB-8GB sozlash |
| rangi | Majburiy emas |
| tugmasini bosing | 6 tugmalari |
| kitoblar | Yaxshi chop etilgan qog'ozli ta'lim kitoblari |
| Quvvatlantirish manbai | Lityum qayta zaryadlanuvchi batareya |
| batareya | 350mAh / 3.7V |
| zaryadlovchi adapter | Idoralar sertifikati 700mAh / 5V |
| USB-liniyasi | Oq / Qora 60 sm |
| Eshitish vositasi | Oliy sifatli oq |

Raqamli o'qiydigan yozuvning funktsiyalari
Nutq qalamini o'qish, takrorlash, yozish, tarjima qilish, o'yin-kulgi va boshqa ko'plab xususiyatlarga ega. Bolalarni bilish, savodxonlik, suhbat, fikrlash qobiliyatini rivojlantirish oson, bolalar, ko'z, quloq, qo'llar, miya sezgir tizimi kabi butunlay mobilizatsiya.


8GB Yadro Raqamli O'qish Qalamini qo'llash
Qanday va qaerga ishora qilsangiz o'qiydigan qalamlarning o'ziga xos xususiyatlari. Oddiy, nuqta va o'qish operatsiyalari bilan bizning o'qiydigan qalamlar endi dastlabki o'rganish, o'quv qo'llanmalari, tanib olish, sahna tushuntirishlari va boshqalar sohasida keng qo'llanilmoqda.

8GB Xotira Raqamli O'qish Qalamligi haqida savollar



Maxsus ishlab chiqarish mehribon qabul qilinadi!



Tajribali Ar & ge guruhi tajribasi




Issiq teglar: 8GB xotira raqamli o'qish kaliti, ishlab chiqaruvchilar, yetkazib beruvchilar, zavod, ulgurji, moslashtirilgan




