Funktsiyani:
1. Bu o'yinchoq o'yinchoqni o'qish uchun o'qilgan kalimalarni faqatgina tovush kitobidagi matnga tegizib o'qish mumkin
2. tinglash uchun yuqori ovozli ovozni tozalang
3.Errorga har qanday so'zlarni qayta-qayta tegizish orqali takrorlash
4. MP3 fayllarini ko'rib chiqish va ijro etish
5. "Bolalar ovozi" ni solishtirish uchun uning ovozi eshitiladi
MP3 va yangi tovushlarni xotirada saqlash uchun 6.Support TF kartalari
7. Kafolat: 1 yil
Shartnoma
| Xotira | 8GB / majburiy emas |
| Karnay | 4Ō, 1W |
| Batareya | 3.7V, 300mAh |
| Quvvat adapteri kiritish | AC100-240V, 50 / 60HZ, 0,5A |
| Quvvat adapteri chiqishi | DC5V == 30MA |
| Ma'lumot uzatish interfeysi | USB2.0 |
| Hajmi | 160 * 55 * 55 mm |
| Og'irligi | 60g |
O'qish va o'qish bilan shug'ullanadigan shaxslar uchun inqilobiy "yordamchi texnologiya" vositasi. Bu bolalar savodxonlik saviyasini oshirish uchun ajoyib yangi usul.

Xususiyatlari:
1. Bolalar gapiradigan qalamga tegishi faqat tovush kitoblariga tegib, har qanday so'zni, jumlani va rasmni o'qiydi;
2. Tinglash uchun yuqori aniqlikdagi ovozni tozalang
3. Yana tegib, eslab qoladigan har qanday so'zlarni takrorlash
4. Ta'lim effektlarini va qiziqishlarini yaxshilash uchun hikoyalar va qo'shiqlar.
5. Ovozlardan so'ng yuqori darajadagi nutq qobiliyatini o'qing.
6. Xavfsiz zaryadlanuvchi lityum batareya.
7. Vol + va Vol - qulay foydalanish uchun.
8. Pen foydalanishdan foydalanish: Ta'lim, til o'rganish, o'qish, musiqa tinglash va boshqalar.
9. Tormoz va ekologik xavfsiz plastik materiallar va tomchilab chiqishi, chaqaloqlarning ko'zlari va sog'lig'iga hech qanday zarar etkazmaydi.

Tegishli kitoblar:
Qog'ozda OID kodlari va qalamdagi tuzilgan tovushlar mavjud. Kitobni ko'rsatganimizda, qalam tushuntiriladi. Bizning mijozlarimiz uchun turli xil kitoblar mavjud. Yoki o'zlarining kitoblari mavjud.





Issiq teglar: kitob o'qituvchisi oid2 gapiradigan kalimalarni o'rganuvchi kompyuter, ishlab chiqaruvchilar, yetkazib beruvchilar, fabrika, ulgurji, maxsus


