Factory Talking Pen Book dasturini moslashtiring
Farzandingiz standart Amerika ingliz tilidagi talaffuzni bilib oling.
Bolalar maktublar, fonetikalar, so'zlashuv, suhbat, drama, original an'anaviy inglizcha qo'shiqlar, nutq, o'qish, yozish bilan audio kitoblar bilan tanishishi mumkin.
Bolalar uchun "Talking Pen" ni o'rganishning yangi usuli bolalar uchun qiziqarli va hikoyalar, she'rlar, rimalar va boshqalarni qiziqtiradi.
Factory Talking Pen Book moslashtirilgan parametrlari
| Xotira | 128MB-8GB |
| Rang | Majburiy emas |
| Karnay | 4 Ō, 1W |
| Quvvat adapteri kiritish | 100 dan 240 AC 50 / 60Hz 700mAh |
| Quvvat adapteri chiqishi | 5V DC = 300 - 350 kuchga ega |
| Batareya | Zaryadlanuvchi Batareya |
| AAA batareyasi | |
| Eshitish vositasi | PH3.5mm |
| USB | USB 2.0 |
| USB tuhfa | Oq yoki qora 60 sm |
| Kitoblar | Ovozli kitoblar tayyorlangan |


Smart Talking Pen va audio kitoblari bilan ingliz tilini yoqing va yaxshilang
Matnni qalam tinglash, o'qish, qo'shiq aytish va yozish mumkin.
Musiqiy backgroud va tovush effekti ta'limni yanada qiziqarli qiladi.


Customizing Factory Talking Pen Book ilovasini qo'llash
Kerakli guruhlar:
Bolalar va talabalar uchun
1. Audio qalam va ovozli darsliklar
Readingpen funktsional kalemdir, bu bolalar so'zlashuv, fonogramma va o'qishni tushunish kabi o'qish qobiliyatlarini rivojlantirishga yordam beradi.
Nashriyot shirkati talabalarni ko'proq o'rganish uchun oddiy darsliklarni ovozli darsliklarga o'zgartirishi mumkin. Shuningdek, talabalar har qanday vaqtda va istalgan joyda nemis va aniq ingliz tilida so'zlashadigan kalimalarni eshitishlari mumkin.
2. Ovozli dunyo:
Ko'p hududlar va asosiy mamlakat er yuzida aniq ko'rsatiladi. Bolalar, qalamni o'qib, yer yuzasida joylashgan joyni ko'rsatganda, ushbu ta'lim o'yinchoqning ovozidan ushbu maydon haqida ba'zi ma'lumotlarni olishlari mumkin.


Biz taklif qilgan xizmat:
Qalam dizayni, qolib ishlab chiqish
PCBA kartasini ishlab chiqish va ishlab chiqish
Kitob dizayni
Kitoblarni chop etish
Tillar qo'shish
Kitoblar uchun maxfiy kodlarni qo'shish
Kitoblarni yozish
Kitoblarning skriptlarini va tarkibidagi tovushlarni tahrir qilish
O'qish qalamlarini ishlab chiqarish
Paketlarni loyihalash va ishlab chiqarish
PS:
Xaridor o'z kitoblari mavjud bo'lsa va ularning kitoblarini bizning qalamimizga etkazib berishni istasa, mijozlar bizga quyidagi narsalarni taqdim etishi va tasdiqlashi mumkin:
1. Sizda mavjud bo'lgan tayyor mahsulotlarni qabul qilishingiz mumkin.
2. OEM / ODM uchun kitoblarimizni tanlasangiz, biz barcha ishlarni bajaramiz.
Kitoblar | PEN |
Bizga kitoblar dizaynini taqdim eting | Qalamli modelni tanlang |
Bizga mos keladigan kitoblarni taqdim eting | Qalam vazifasini tanlang |
Flash xotira hajmini tanlang (128MB-8GB) |
3. Agar o'zingizning kitoblaringiz bo'lsa, ikkita usul tanlangan: biri siz bizga kitoblaringiz va ovozlaringizni taqdim etamiz, kitoblar uchun kodlar qo'shamiz va ma'lumotlarni tuzamiz. Ikkalamiz ham kitoblarni chop etishimiz mumkin.
Keyin biz ruchkamizni mijozlar kitoblari bilan jihozlash uchun talab qilamiz.




Issiq teglar: fabrika so'zlashuvchi qalam kitobi, ishlab chiqaruvchilar, yetkazib beruvchilar, fabrika, ulgurji, moslashtirilgan sozlashni sozlash





