Bolalar uchun elektron ovozli kitoblarni o'qish
Bolalar uchun elektron ovozli kitobni o'qish qobiliyati
1. Bolalar o'yinchoqlarini o'qiydigan ruchka faqatgina tovush kitobidagi matnga tegib, biron bir so'zni, rasmni yoki jumlani o'qishi mumkin.
2. Tinglash uchun yuqori ovozli ovozni tozalang.
3. Yana bir marta tegib xotiralardagi so'zlarni takrorlash.
4. MP3 fayllarini saqlash va ijro etish.
5. Bolalar uchun ovoz yozishni solishtirish uchun uning ovozi eshitiladi.
6. MP3 yoki yangi tovushlarni xotiraga olish uchun TF kartalarini qo'llab-quvvatlash.
7. Kafolat: 1 yil.


Bolalar uchun elektron ovozli kitoblarni o'qish kaliti parametrlari
| Materiallar | Tormoz va ekologik xavfsiz Plastik |
| Jek | Eshitish vositasi va USB jeti |
| xotira | 8GB |
| rangi | Majburiy emas |
| tillar | Har qanday til |
| kitoblar | Yaxshi chop etilgan qog'ozli ta'lim kitoblari |
| Quvvatlantirish manbai | Lityum qayta zaryadlanuvchi batareya |
| batareya | 350mAh / 3.7V |
| zaryadlovchi adapter | Idoralar sertifikati evro turi 700mAh / 5V |
| USB-liniyasi | Oq 60 sm |
| Eshitish vositasi | Oliy sifatli oq |

Bolalar uchun elektron ovozli kitob o'qish kaliti

ISO9001 Standart ulgurji, biznes, xususiylashtirish, OEM / ODM







Issiq teglar: bolalar uchun elektron ovozli kitobni o'qish kaliti, ishlab chiqaruvchilar, yetkazib beruvchilar, zavod, ulgurji, maxsus tayyorlangan




