Ingliz tilida so'zlashuvchi pensiya kitobi
Ingliz tilida so'zlashuvchi qalam kitobi
Gapiradigan qalamchalar bolalarga alifbo, she'r o'qish, so'zlashni kengaytirish, so'zlarni o'rgatish, xorijiy tillarni ifoda qilish va o'rganish usullarini o'rgatishda yordam beradi.
Ingliz tilida so'zlashuvchi pensiya kitobi parametrlari
| Kitob | 5 tilda ingliz tili |
| Model raqami | TP1 |
| Plastik | Tormoz |
| Xotira | 4GB |
| Quvvat | Zaryadlanuvchi batareya |
| Batareya | 300mAh |
| Zaryadlovchi adapteri | 700mAh / 5V |
| USB tuhfa | Oq yoki qora 60 sm |
| tugmasini bosing | 4 tugmachani bosing |
| Ovoz yozish | Mavjud |
| MP3ni yuklash | Mavjud |
Ko'p funktsiyali audio kitob
1 ta kitob, 5 ta tilda 3 ta kitob: ingliz tilida yozma va 4 ta tilda: frantsuz, xitoy, arab va koreys tillarida.
2. Alfavit + raqamlar + nutq kitoblari + o'yinlar + inglizcha kichkintoy qofiyasi + ohangli inglizcha qo'shiqlar ... turli sohalar va e'tiroflar haqida.
3 ta kitob kategoriyalari:
| Kitob 1 | ||
| 1-birlik: alifbo | 2-birlik: Mening oilam | 3-birlik |
| 4-birlik: Mening tanam | 5-bo'lim: Mening kiyimlarim | 6-birlik: Mening uyim |
| 7-birlik: Ranglar | 8-bo'lim: Shakllar | 9-bo'lim: Mevalar |
| 10-birlik: Drnks | 11-bo'lim: Fermada | 12-birlik |
| Kitob 2 | ||
| 1-birlik: Mening bolalar bog'cham | 2-bo'lim: Mening ofisim | 3-bo'lim: Xonam |
| 4-birlik: Kundalik ehtiyojlar | 5-birlik: to'p o'yinlari | 6-dars: Sabzavotlar |
| 7-bo'lim: Amallar | 8-bo'lim: Taste | Birlik 9: Transport |
| 10-bo'lim: Hayvonot bog'iga boring | 11-bo'lim: Fasllar | Bo'lim 12: Ob-havo |
| 13-birlik: Tabiat manzarasi | ||
| Kitob 3 | ||
| 1-birlik: Vaqt | 2-bo'lim: Hafta | 3-birlik: Oy |
| 4-birlik: yotoqxonam | 5-bo'lim: Oziq-ovqat | 6-birlik: asboblar |
| 7-birlik: Mashq qilish | 8-bo'lim: Mood | 9-birlik. Umumiy joy |
| 10-birlik: Qaerdansiz? | Birlik 11: Kasbingiz | 12-birlik: kontrast |
| 13-birlik: Festival | ||
Ingliz tilida so'zlashuvchi qalam kitobi vazifalari
1. ni bosing va o'qing
2. Takrorlash
3. Tarjima
4. O'qish va taqqoslash
5. Yozib olish
6. MP3 pleer
7. Interaktiv o'yinlar va test
Talking Pen uchun ariza

Paket va Yuk tashish


Issiq mahsulotlar
Kompaniya haqida ma'lumot
Biz 19 yil davomida gaplashadigan kalemli / planshet kompyuterida maxsus ishlab chiqaruvchi emasmiz, apparat va dasturiy ta'minotni qo'llab-quvvatlaymiz.
Sertifikat

Issiq teglar: ingliz tilida so'zlashadigan ruchka kitobi, ishlab chiqaruvchilar, yetkazib beruvchilar, fabrika, ulgurji, moslashtirilgan





