Bolalar gapiradigan qalamni o'rganmoqdalar
Yoqimli shakli, qalamning yorqin ranglari bolalar uchun juda jozibali bo'lishi mumkin.
Haqiqiy odam yozuvi o'rganish jarayonini yanada qiziqarli qiladi.
Bu MP3 fayllarini saqlash va o'ynash va TF kartalarini qo'llab-quvvatlash imkonini beradi, bu esa MP3 xotirasini kengaytirish yoki ilg'or o'rganish uchun yangi ovozlarni beradi.
Ovozni yozib olish yoki qalamdan keyin o'qish orqali ingliz tilini xohlaganingizcha sinab ko'rishingiz mumkin.


Gapiruvchi qalamni o'rganayotgan bolalar parametrlari
| Xotira | 128MB-8GB |
| Rang | Ixtiyoriy |
| Spiker | 4 Ω ,1W |
| Quvvat adapterining kirishi | 100 dan 240 gacha AC 50/60Hz 700mAh |
| Quvvat adapterining chiqishi | 5V DC=300 - 350 mA/soat |
| Batareya | Zaryadlanuvchi batareya |
| Quruq batareya | |
| Eshitish vositasi uyasi | PH 3,5 mm |
| USB | USB 2.0 |
| USB liniyasi | Oq yoki qora 60 sm |
| Kitoblar | Ovozli kitoblar moslashtirilgan |

Gapiruvchi qalamni o'rganayotgan bolalarning vazifalari
1.O'qish uchun nuqta: qayerga ishora qilsangiz, u darhol eshitiladi.
2.Repeat: Siz uni bir joyda qayta-qayta ko'rsatishingiz mumkin.
3.Tarjima: Tilni tanlash uchun har bir sahifadagi bayroqchaga teging.
4.Record: Bolalarning o'z ovozini asl ovozi bilan solishtiring.
5.MP3 pleer: Qo'shiqni yuklab olishdan ko'proq musiqa tinglang.

Bolalarni o'rganuvchi gaplashuvchi qalamni ta'limda qo'llash,interaktiv sinf, bluetooth, WIFI gaplashuvchi ruchka,xarita, turizm......

Biz OEM va ODM ishlab chiqarishni ta'minlaymiz.
Tekshiruv va sinov ishlab chiqarish: Sizning ehtiyojlaringizdan kelib chiqib, biz mahsulotni tekshirishni amalga oshiramiz. Keyinchalik ishlab chiqarish jarayonining silliqligini va mahsulotning barqarorligini ta'minlash uchun sinov ishlab chiqarish amalga oshiriladi.
Ishlab chiqarish va sifat nazorati: Rasmiy ishlab chiqarish jarayonida biz ishlab chiqarishni boshqarish spetsifikatsiyalariga rioya qilamiz va mahsulot sifati talab qilinadigan standartlarga javob berishini ta'minlash uchun butun ta'minot zanjiri va ishlab chiqarish bosqichlarida keng qamrovli sifat nazoratini amalga oshiramiz.
Qadoqlash va yetkazib berish: Mahsulotni qadoqlashni tugatgandan so'ng, biz sifatni tekshirishni amalga oshiramiz va mahsulotni sizga o'z vaqtida etkazib berishni ta'minlash uchun tegishli logistika usulini tanlaymiz.





Yana bir issiq o'qish qalami
Biz ixtisoslashgan ishlab chiqaruvchimizgapiradigan qalam / planshet kompyuter19 yosh bilan. Professional Ar-ge guruhi har qanday vaqtda siz uchun tayyor.



Aloqa

Issiq teglar: bolalar gaplashadigan qalam, ishlab chiqaruvchilar, etkazib beruvchilar, zavod, ulgurji, moslashtirilgan





