Bolalar Smart Learning Machine kabinetga Talking Pen
Matnni o'qilgan qalam muti tillar, tovushlar va qo'shiqlarni keltiradigan funksional qalam.


Bolalar Smart Learning Machine Point Talking Pen parametrlari
| Materiallar | Tormoz va ekologik xavfsiz Plastik |
| Jek | Eshitish vositasi va USB jeti |
| xotira | 8GB |
| rangi | Majburiy emas |
| tugmasini bosing | 4 tugma |
| kitoblar | Yaxshi chop etilgan qog'ozli ta'lim kitoblari |
| Quvvatlantirish manbai | Lityum qayta zaryadlanuvchi batareya |
| batareya | 350mAh / 3.7V |
| zaryadlovchi adapter | Idoralar sertifikati 700mAh / 5V |
| USB-liniyasi | Oq / Qora 60 sm |
| Eshitish vositasi | Oliy sifatli oq |

Kids Smart Learning Machine Point Talking Pen funksiyalari
Matn va rasmlarga ishora qilganda o'qishingiz mumkin. O'qish yozuvi va audio kitoblari bolalar so'zlashuv, fonogramma va o'qish tushunchasi kabi o'qish ko'nikmalarini yaratishga yordam beradi.



Kids Smart Learning Machine Point Talking Pen ilovasi



OEM va ODM turli gaplashadigan qalam echimlari uchun:
1. AAA quruq batareya yoki Li-batareya zaryadlanadigan batareya tanlangan.
2. funksiyasini bosing va o'qing.
3. MP3 funksiyasi mavjud, modellar tanlanishi mumkin.
4. Yozib olish va tarjima qilish, takrorlash, yuklab olish, yuklash vazifasi ixtiyoriy.
5. Aksessuarlar (zaryadlovchi, USB liniyasi, eshitish vositasi, mahsulot) tayyorlangan.



Professional Ar-ge guruhi va savdo guruhlari bilan ISO9001 zavodi. Biz yuqori sifatli mahsulot va xizmatlarni taqdim etamiz.






Issiq teglar: bolalar aqlli o'rganish punkti gapiradigan qalam, ishlab chiqaruvchilar, yetkazib beruvchilar, fabrika, ulgurji, tayyorlangan




