Sehrli Talking Qalam bolalar O'quv o'yinchoq
Raqamli so'zlashadigan ruchkasi portativ, xavfsiz va oddiy bolalar uchun ishlatilishi mumkin, bu standart amerika talaffuzi haqiqiy odamni qayd qiladi. Funktsional qalam ko'p tillarni, tovushlarni va qo'shiqlarni keltiradi. Bu bolaning o'rganishga bo'lgan qiziqishini yaxshilaydi va miyaning rivojlanishini rag'batlantiradi.

Sehrli Talking Pen Bolalar O'yin Toylari parametrlari (Malumot uchun)
| Materiallar | Tormoz va ekologik xavfsiz Plastik |
| Jek | Eshitish vositasi va USB jeti |
| xotira | 128MB-8GB moslashtirilgan |
| rangi | Majburiy emas |
| tugmasini bosing | Moslashtirilgan |
| kitoblar | Yaxshi chop etilgan qog'ozli ta'lim kitoblari |
| Quvvatlantirish manbai | Lityum qayta zaryadlanuvchi batareya |
| batareya | 350mAh / 3.7V |
| zaryadlovchi adapter | 700mAh / 5V |
| USB-liniyasi | Oq / Qora 60 sm |
| Eshitish vositasi | Oliy sifatli oq |


Magic Talking Pen bolalarning ta'lim o'yinchoq vazifalari
1. Tillarni oson o'rganish.
2. Jonli hikoyalarni tinglash.
3. Musiqiy va qo'shiq qo'shiqlarini tomosha qilish.
O'yinlarni o'ynash.


Sehrli Talking Pen Bolalar O'yin Toyini qo'llash
1) Bolalar uchun ta'lim
2) Talabalarning bilimlarini oshirish
3) Kattalar o'rganish
4) Maxsus dasturlar

OEM va ODM ishlab chiqarish uchun AQShga xush kelibsiz!


Professional Ar-ge guruhi va savdo guruhlari bilan ISO9001 zavodi. Biz yuqori sifatli mahsulot va xizmatlarni taqdim etamiz.





Issiq Bolalar Ingliz Magic Pen
Talaba / kattalar bilan gaplashuvchi qalam

Issiq teglar: sehrli gapiradigan qalamchalar o'yinchoq o'yinchoq, ishlab chiqaruvchilar, yetkazib beruvchilar, fabrika, ulgurji, moslashtirilgan






