Bolalar o'yinchoqlari uchun pensiya kitobi
Interaktiv qalamlar va kitoblar interaktiv bolalar qiladi


Bolalar o'yinchisiga bag'ishlangan qalam kitobining parametrlari (ma'lumot olish uchun)
| Materiallar | Tormoz va ekologik xavfsiz Plastik |
| Jek | Eshitish vositasi va USB jeti |
| xotira | 128MB-8GB moslashtirilgan |
| rangi | Moviy sariq Oq yashil va boshqalar |
| tugmasini bosing | 3 tugma (sozlangan) |
| kitoblar | Ovoz kitobini moslashtiring |
| Quvvatlantirish manbai | Lityum qayta zaryadlanuvchi batareya / AAA quruq batareya |
| batareya | 350mAh / 3.7V |
| zaryadlovchi adapter | 700mAh / 5V |
| USB-liniyasi | Oq / Qora 60 sm |
| Eshitish vositasi | Oliy sifatli oq |

O'yinchoqlar uchun Talking Pen Bookning xususiyatlari
1. Tormoz va ekologik xavfsiz Plastik
2. Xotira imkoniyati opsiyasi
3. Hikoyalar, interfaol o'yinlar
4. DIY yozuvi
5. Tanlov uchun yuzlab kitoblar
6. Barcha tillar mavjud


Bolalar o'yinchoqlari uchun "Talking Pen" kitobini qo'llash

Ar-ge guruhi bilan OEM / ODM xizmatlari uchun bizga xush kelibsiz




Issiq teglar: bolalar o'yinchoqlari, ishlab chiqaruvchilari, yetkazib beruvchilar, fabrika, ulgurji sotiladigan, maxsus tayyorlangan ruchka kitobi




