Talking qalam kitobi Uyda bolalar uchun o'yinchoqlarni o'rganish
1. Qalam olish optik komponent va protsessor protsessorlarini birlashtirgan eng yangi yuqori texnologiyadir.
2. U mos keladigan kitoblar bilan ishlashi kerak, lekin yuzlab kitoblar bilan ishlash qalam ichidagi saqlashga bog'liq.
3. Bu, albatta, bolalar va kattalar uchun sehrli o'rganish vositasidir.
4. Bu foydalanuvchilarni yanada faol va sadoqatli bo'lishga, o'rganishdan nafratlanmaslik va aqllarini uyg'otishga undashi mumkin.
5. Bu haqiqatan ham ta'lim uchun samimiy sherik. Faqat so'z yoki jumlani maxsus tayyorlangan ovozlar kitobiga bosish orqali. Bu aniq ovoz karnayi yoki eshitish vositasini chiqaradi.
6. Gapirish ruchkalari juda mashhur, chunki u savdolardan farqli o'laroq kulgili va qiziqarli.



Uydagi bolalar uchun o'qitish o'yinchoqlarining vazifalari
1. O'qishga ishora qiling.
2. Imlo, takrorlash, guruh o'qish.
3. Tilni almashtirish / tarjima qilish.
4. Taqqoslash uchun birga o'qing va yozib oling.
5. Interfaol o'yin va test.
6. 3 mp o'ynalmoqda.
7. USB orqali zaryadlash va yuklab olish.
8. Karnay va naushnik mavjud.
9. Ovoz balandligini boshqarish.
10. Vazifalar mijozlar sifatida sozlanishi mumkin' talablar.

ParametrlariTalking qalam kitobi Uyda bolalar uchun o'yinchoqlarni o'rganish
| Materiallar | ABS va ekologik toza plastik |
| Jek | Eshitish vositasi va USB ulash o'rni |
| xotira | 128 MB-16GB ixtiyoriy |
| rangi | Har qanday rangni sozlash mumkin |
| tugmasini bosing | 6 Tugmalar |
| kitoblar | Ovozli kitobMoslashtirilgan |
| Quvvatlantirish manbai | Lityum qayta zaryadlanuvchi batareya |
| batareya | 350 mAh / 3. 7 V |
| zaryadlash moslamasi | 700 mAh / 5 V |
| USB liniyasi | Oq / qora 60 sm |
| Eshitish vositasi | Yuqori sifatli |

Talking Pen kitoblar uchun qiziqarli ovoz beradi. Bolalar / o'quvchilar / kattalar so'zlar, jumlalar, musiqa, hikoyani kitoblarga / kartalarga va boshqalarga tegib tinglashlari mumkin.


Qo'llanilishiSuhbatdosh qalam o'rganish o'yinchoqlari

Bizning xizmatlarimiz
Mahsulot xizmatlari
Apparat& dasturiy ta'minotni ishlab chiqish: 20 yillik tajribaga egaR& D guruhi, bizhar qanday echimlarni va moslashtirishni amalga oshirishi mumkin, fikringizni bizga bildiring, biz uni mukammal darajada bajarishga harakat qilamiz.
Sifatni boshqarish: Bizda malakali QC guruhi bor, u barcha tovarlarning ahvoli yaxshi ekanligiga ishonch hosil qilish uchun 100% to'liq tekshiruvni amalga oshiradi.
Sotishdan keyingi xizmat:
Mijozlar va chet ellik kooperativlar uchun bir yillik kafolat, biz belgilangan miqdor uchun qo'shimcha ta'minlaymiz.



Ishlab chiqarish jarayoni

Ixtiyoriy gaplashadigan qalam modeli
Biz buyurtmachilarimizni juda mamnuniyat bilan qabul qilamizdizayn, apparat, dasturiy ta'minotdan dasturiy ta'minotgacha.


Issiq teglar: bolalar uchun ishlab chiqaruvchilar, etkazib beruvchilar, fabrika, ulgurji, buyurtma asosida ishlab chiqarilgan bolalar uchun o'yinchoq qalam kitobi





