Bolalar uchun gaplashadigan qalam kitobi OID qalam
Gapirish qalami bolalarning o'rganish tezligini oshiradi. Bu qog'ozga tovush keltiradi. Qalam afishaga yoki qalam bilan ishlaydigan kitobga tegsa, u gapiradi. Qalam kitobdagi har qanday sahifadagi yoki afishadagi har qanday grafikadagi ovozli joylarni aniqlaydi va hikoyalar, savollar, javoblar, viktorinalar, musiqa yoki ovoz effektlarini o'ynaydi - har qanday audio qog'ozga oldindan dasturlashtirilgan.

Bolalar uchun gaplashadigan qalam kitob OID qalam
| Materiallar | ABS va ekologik toza plastik |
| Jek | Eshitish vositasi va USB ulash o'rni |
| xotira | 128MB-16GB ixtiyoriy |
| rangi | Har qanday rangni tayyorlash mumkin |
| tillari | Har qanday til qo'shilishi mumkin |
| kitoblar | Yaxshi bosilgan va qoplangan qog'ozli o'quv ovoz kitobi |
| Quvvatlantirish manbai | Lityum qayta zaryadlanuvchi batareya / quruq batareya |
| batareya | 350mAh / 3.7V |
| zaryadlovchi adapter | Idoralar sertifikati Evro turi 700mAh / 5V |
| USB liniyasi | Oq / qora 60 sm |
| Eshitish vositasi | Oq / qora yuqori sifatli |

OID qalam bilan gapiradigan bolalar uchun o'yinchoqlarning o'yin-kulgilari
1. O'qishga ishora qiling.
2. Imlo, takrorlash, guruhli o'qish.
3. Tilni almashtirish / tarjima qilish.
4. Birgalikda o'qing va taqqoslash uchun yozib oling.
5. Interfaol o'yin va test.
6. MP3 / O'yin funktsiyasi.
7. USB orqali zaryadlash va yuklab olish.
8. Karnay va naushnik mavjud.
9. Ovoz balandligi va tezlikni boshqarish.
10. Funktsiya mijozning talabiga binoan ishlab chiqilishi mumkin.

Bolalar bilan gaplashadigan qalam uchun o'yinchoqlardan foydalanish

Shaxsiylashtirish xizmatlari
Qalam dizayni va qolip tayyorlash.
Tuzilishni loyihalash va ishlab chiqish.
Kitob dizayni, kodlash va bosib chiqarish.
Qo'shish va yozish tillari.
Qadoqlash dizayni va ishlab chiqarish.
Texnik vositalarni o'qitish va dasturiy ta'minotni ishlab chiqish.
Bir yillik kafolat va umr bo'yi xizmat ko'rsatish.




Mahsulot sifatining kafolati:
Biz ISO9001 sertifikatiga ega bo'lgan professional ishlab chiqaruvchimiz. Mahsulotlarimizda ishlatiladigan materiallar ABS va sog'liq uchun yaxshidir. Bizning ishlab chiqarish jarayonlari CCC, CE, ROHS, REACH ... qoidalariga muvofiq jiddiy.

Biz o'z ilmiy-tadqiqot guruhlarimiz, ishlab chiqarishlarimiz bilan professional fabrikamiz.



Issiq teglar: gapiradigan bolalar uchun o'yinchoqlar qalam kitobi bo'yicha qalam, ishlab chiqaruvchilar, etkazib beruvchilar, zavod, ulgurji, tayyorlangan




