Maxsus ovoz yozish va kitob
Nutq qalamini bolalarning ta'lim tezligini oshiradi. Bu qog'ozga ovoz chiqaradi. Qalamni afishaga yoki qalamni yoqtirgan kitobga tegsa, u gapiradi. Qalam, kitobning har qanday sahifasida yoki plakatlardagi har qanday grafik yozuvlarni aniqlaydi va qog'ozga oldindan dasturlashtirilgan bo'lsa ham, qandaydir ovozlar, savollar, javoblar, viktorina, musiqa va ovoz effektlarini ijro etadi.


Maxsus ovoz yozish va kitob parametrlari
| Materiallar | Tormoz va ekologik xavfsiz Plastik |
| Jek | Eshitish vositasi va USB jeti |
| xotira | 128MB-8GB sozlash |
| rangi | Majburiy emas |
| tillar | Har qanday tilni yaratish mumkin |
| kitoblar | Yaxshi bosilgan qoplangan qog'ozli o'quv adabiyoti |
| Quvvatlantirish manbai | Lityum qayta zaryadlanuvchi batareya |
| batareya | 350mAh / 3.7V |
| zaryadlovchi adapteri | Idoralar tomonidan sertifikatlangan Evro turi 700mAh / 5V |
| USB-liniyasi | Oq 60 sm |
| Eshitish vositasi | Oliy sifatli oq |



Maxsus ovoz yozish va kitobini qo'llash
Kerakli guruhlar:
Bolalar va talabalar uchun.
1. Audio qalam va ovozli darsliklar:
Readingpen funktsional kalemdir, bu bolalar so'zlashuv, fonogramma va o'qishni tushunish kabi o'qish qobiliyatlarini rivojlantirishga yordam beradi.
Nashriyot shirkati talabalarni ko'proq o'rganish uchun oddiy darsliklarni ovozli darsliklarga o'zgartirishi mumkin. Shuningdek, talabalar har qanday vaqtda va istalgan joyda nemis va aniq ingliz tilida so'zlashadigan kalimalarni eshitishlari mumkin.
2. Ovozli dunyo:
Ko'p hududlar va asosiy mamlakat er yuzida aniq ko'rsatiladi. Bolalar, qalamni o'qib, yer yuzasida joylashgan joyni ko'rsatganda, ushbu ta'lim o'yinchoqning ovozidan ushbu maydon haqida ba'zi ma'lumotlarni olishlari mumkin.

OEM va ODM xizmatlarini taqdim etamiz
1. Qalam dizayni, qoliplarni ishlab chiqish;
2. PCB-ni loyihalash va ishlab chiqish;
3. Kitoblarni loyihalash;
4. Kitoblarni chop etish;
5. tillarni qo'shish;
6. Kitoblar uchun maxfiy kodlarni kiritish;
7. Kitoblarni saqlash;
8. Kitoblarning skriptlarini va tarkibidagi tovushlarni tahrir qilish:
9. O'qish qalamlarini ishlab chiqarish;
10. Paketlarni loyihalash va ishlab chiqarish.



Mahsulot sifati kafolati:
Biz ISO9001 sertifikati bilan professional ishlab chiqaruvchilar. Mahsulotlarimizda ishlatiladigan materiallar tormoz va sog'liq uchun yaxshi. Ishlab chiqarish jarayonlari CCC, Idoralar, ROHS, REACH qoidalariga ko'ra jiddiydir.
Mahsulot sinovlari:
Hosildorlik 98% ni tashkil qiladi. Bundan tashqari, mijozlar va chet ellik hamkorlar uchun 1 yillik kafolatni taqdim etamiz, biz qo'shimcha miqdorni aniq miqdorda taqdim etamiz.


Issiq teglar: maxsus audio qalam va kitob, ishlab chiqaruvchilar, yetkazib beruvchilar, zavod, ulgurji, moslashtirilgan





