Ko'p tilli kitoblar uchun bolalar uchun sehrli qalam
Gapiradigan ruchka pre-ta'lim kitoblarida qo'llaniladi. Qalamning yuqori sifatli va yuqori aniqligi bilan.
Bolalarni o'rganish katta ahamiyatga ega bo'lishi mumkin va shu bilan birga o'quv jarayonini yanada qiziqarli qilishi mumkin.

Ko'p tilli kitoblar uchun bolalar uchun "Magic Pen" parametrlari
| Xotira | 256MB |
| Rang | Majburiy emas |
| Karnay | 4 Ō, 1W |
| Quvvat adapteri kiritish | 100 dan 240 AC 50 / 60Hz 700mAh |
| Quvvat adapteri chiqishi | 5V DC = 300 - 350 kuchga ega |
| Batareya | Zaryadlanuvchi Batareya |
| Quruq batareyalar | |
| Eshitish vositasi | PH3.5mm |
| USB | USB 2.0 |
| USB tuhfa | Oq yoki qora 60 sm |
| Kitoblar | Ovozli kitoblar tayyorlangan |

Mahsulot xususiyatlari
1). Mavjud qolib, moslashtirilgan ko'rinish va ovozli dizayn.
2). Sifatni kafolatlash uchun standart protsedura bilan ekologik xavfsiz material.
3). Qachonki, kitoblarda ishlarni / jumla / rasmga tegishi uchun qalamdan foydalansangiz, nisbatan tovushlar chiqadi.
4). Oddiy kitoblar uchun mo'ljallangan, bolalar uchun oson o'rganiladi.

Bolalar uchun ko'p tilli kitoblar bilan sehrli qalam
Jonli rasm va hikoya bolalarning diqqatini o'rganishga jalb qiladi. Shirin musiqa va qo'shiq o'qish osonroq bo'ladi. DIY bosqichi bolalarning abadiy imijini rag'batlantirishi mumkin. Drama bolalarni oila bilan birga bog'laydi va bolalar undan qiziqarli, bilim va qarindoshlik aloqalarini o'rnatishlari mumkin.
Mahsulot xususiyatlari
1). Mavjud qolib, moslashtirilgan ko'rinish va ovozli dizayn.
2). Sifatni kafolatlash uchun standart protsedura bilan ekologik xavfsiz material.
3). Qachonki, kitoblarda ishlarni / jumla / rasmga tegishi uchun qalamdan foydalansangiz, nisbatan tovushlar chiqadi.
4). Oddiy kitoblar uchun mo'ljallangan, bolalar uchun oson o'rganiladi.


Sehrli qalamni qo'llash

OEM va ODM xizmatlarini taqdim etamiz
1.Pen dizayni, qolib ishlab chiqish;
2.PCB kengashi dizayni va ishlab chiqilishi;
3. Kitoblarni loyihalash;
Kitoblarni chop etish;
5. tillarni qo'shish;
Kitoblar uchun maxfiy kodlarni qo'shish;
7. Kitoblarni nashr etish;
8. Kitoblarning skriptlarini va tarkibidagi tovushlarni tahrir qilish:
9.O'quvchi qalam ishlab chiqarish;
10.Orcha mahsulot ishlab chiqarish va ishlab chiqarish.



Sotishdan keyingi xizmat
Mahsulotlarimizni 1 yillik kafolat va umr ko'rishni ta'minlaymiz.
Qaytgan mahsulotni tekshirishni 3 kun ichida bajaramiz.
Sertifikat




Issiq teglar: bolalar uchun ko'p tilli kitoblar, ishlab chiqaruvchilar, yetkazib beruvchilar, fabrika, ulgurji sotiladigan maxsus sehrli qalam




