Bolalar uchun so'zlovchi qalam
Alfavit + Raqamlar + Suhbatlar bilan kitoblar + o'yinlar + Turli joylar va bilimlarni qadrlash.
Bolalar uchun Talking Penning parametrlari
| Mahsulot nomi | Gapiradigan qalam, Point o'qib chiqing, Touch qalamini yozing |
| Model raqami | V800 |
| Xotira | 128MB-8GB |
| Rang | Majburiy emas |
| Karnay | 4 Ō, 1W |
| Quvvat adapteri kiritish | 100 dan 240 AC 50 / 60Hz 700mAh |
| Quvvat adapteri chiqishi | 5V DC = 300 - 350 kuchga ega |
| Batareya | Zaryadlanuvchi batareya / Quruq batareyalar |
| Eshitish vositasi | PH3.5mm |
| USB | USB 2.0 |
| USB tuhfa | Oq yoki qora 60 sm |
| Kitoblar | Ovozli kitoblar tayyorlangan |

Bolalar uchun "Talking Pen" ning vazifalari
1.Touch va o'qing
2. Yozib olish
3. Tillarni tarjima qilish
4. O'qish va taqqoslash
5. MP3 / O'yin funksiyasi
Bolalar ta'limida gaplashadigan kalemni qo'llash, kattalarning ta'limini, o'quvchilarni o'rganish, ko'r odamlarni o'rganish ...
OEM / ODM xizmatlari
Issiq Matnni o'qish kalem
Kompaniya
ISO9001 Factory 19 yil bilan gaplashadigan kalem / planshetda ixtisoslashgan.
Issiq teglar: bolalar, ishlab chiqaruvchilar, yetkazib beruvchilar, fabrika, ulgurji sotiladigan, maxsus tayyorlangan ruchka





